Męskie

Home Sklep Męskie

Nudzą Cię oklepane wzory koszulek na allegro, sklepach, bądź w twojej szafie?
Dobrze trafiłeś, w naszym sklepie znajdziesz jedyne i niepowtarzalne wzory których każdy będzie Ci zazdrościć. Pamiętaj że koszulka nie może być nudna. Pokaż kim jesteś poprzez swoją koszulkę. Do wyboru zostawiamy Ci ponad 3000 wzorów z których na pewno wybierzesz coś dla Siebie. Natomiast jeżeli masz swój pomysł na koszulkę, prześlij go do nas a my zrobimy Twoją koszulkę z Twoim autorskim nadrukiem.
Boisz się że nadruk po pierwszym praniu zniknie? Być może u innych tak jest, ale nie u nas. Dysponujemy najnowszą maszyną DTG do druku cyfrowego dzięki której masz pewność że Twój nadruk nie zniknie w praniu. Jedyne o czym musisz pamiętać to aby prać ją w 30 stopniach.

Nasze koszulki to również wspaniały pomysł na prezent. Pewnie nie raz dostałeś koszulkę w prezencie od znajomych która teraz leży gdzieś głęboko w szafie zakurzona i zapomniałeś o jej istnieniu. To samo jest gdy Ty dajesz komuś zwykłą koszulkę w prezencie. Z naszymi zworami taki prezent nie da o sobie zapomnieć, ponieważ jest idealny do ubierania go po domu jak i noszenia na co dzień.

X