O nas

Jesteś wymagający, stawiasz na doskonałą jakość oraz niepowtarzalny wygląd ,a wzory w innych sklepach oraz na allegro nie przemawiają do Ciebie?

Doskonale trafiłeś! Jesteśmy po to, aby walczyć z niską jakością i oklepanymi wzorami.

Słowo „niemożliwe”, „nie do zrobienia” dla nas nie istnieje. Jesteśmy grupą do zadań specjanych. Jeżeli szukasz unikalnego sprzętu albo nudzą Cię Twoje koszulki w szafie bądź dostałeś kiedyś prezent, z którego nie jesteś zadowolony (pewnie kubek) to u nas znajdziesz coś dla siebie.

Jeżeli masz oryginalny pomysł na swój własny nadruk na koszulkę, kubek, filiżankę itp. wydrukujemy go specjalnie dla Ciebie!

Dzięki metodzie druku sublimacyjnego jesteśmy wstanie zrealizować dla Ciebie wiele projektów na różnych powieszchniach gdzie inni WYMIĘKAJĄ.

 

Pamiętaj, że termin NA WCZORAJ dla nas nie ma znaczenia. ….

Jeżeli zbliżają się urodziny i zapomniałeś o tym – nic się nie bój, zakupy u nas to czysta przyjemność oraz zero zmartwień o termin realizacji.

Nie musisz  się już zastanawiać  czy prezent , który wręczysz komuś zrealizowany przez nas to czy się to spodoba i czy przypadkiem nie rzuci nim w kąt albo zapomni o nim. Dzięki naszej realizacji wybranego przez Ciebie naszego gotowego projektu, albo realizacji Twojego projektu jest to niemożliwe. Przekonasz się , że będzie Ci wdzięczny, że otrzymał taki oryginalny prezent.!

X